כמה עולה מטפלת סיעודית 24 שעות ? איך למצוא מטפל סיעודי מקצועי?

א.ב המרכז הישראלי לעובדים זרים בע"מ

כולנו מקווים להאריך ימים ושנים ולזכות לזקנה ושיבה טובה כשאנחנו עצמאים ומסוגלים לדאוג לעצמינו ולטפל בכל צרכינו אך המציאות היא שרבים מהקשישים מגיעים למצב בו קשה להם לשרת את עצמם בכוחות עצמם. הם זקוקים לעזרה בביצוע קניות, הם צריכים עזרה בהכנת אוכל, בניקיון של הבית ולעיתים אף בפעולות הבסיסיות ביותר כמו מקלחת, הלבשה, מתן תרופות והכנה לשינה ובהשגחה צמודה.

מטפל סיעודי עשוי להיות הפתרון האידיאלי במקרים מעין אלו.

המטפלים הזרים המורשים לעבוד בישראל  מגיעים על פי רוב מארצות אירופה המזרחיות או מהמזרח הרחוק. הבחירה מהיכן להביא מטפל זר מורכבת מבחירת המיגדר המתאים – גבר או אישה, השפות שהוא דובר – במטרה להתאימן לשפות המדוברות בבית המטופלים, הגיל של המטפל ורמת ההכשרה והנסיון עימם הוא מגיע.

לא רבים מודעים לכך שישנם עובדים זרים שעברו הכשרה במקצועות הסיעוד והרפואה בארצם, חלקם בוגרי מוסדות הכשרה לאחיות ובעלי נסיון מקצועי בתחום.

לשכות ההשמה משמשות כחברות כוח אדם בתחום העובדים הזרים ועבודתן נעשית עפ”י הנהלים המוגדרים ע”י רשות האוכלוסין וההגירה והן אלו שיוצרות את הקשר בין האנשים הסיעודיים לבין העובדים הזרים המתאימים.

 

מטפל סיעודי, מטפלת סיעודית 24 שעות

מעסיקים מטפלת סיעודית 24 שעות?חשוב שתדעו:

חשוב לדעת כי כאשר מדובר במטפלת סיעודית למשך 24 שעות ביממה, יש לדאוג עבורה לאוכל ולמגורים. מלבד זאת היא תהיה זכאית לכל הזכויות להן זכאי כל עובד במדינת ישראל – ליום מנוחה חד שבועי, לימי חופש, לחופשות בימי החג, לדמי הבראה ולהפרשות לפנסיה ופיצויים.

העסקה של מטפל סיעודי זר מחייבת גם חידוש אשרת השהיה (ויזה) בכל שנה וכן תשלום ביטוח בריאות פרטי באחת מחברותהביטוח, וכמובן – ביטוח לאומי.

יצירת קשר

א.ב המרכז הישראלי לעובדים זרים בע"מ כאן בשבילך:

השאירו פרטים ונחזור אליכם.

*בשעות הפעילות של החברה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

?זקוק לעובד זר

אנו התאגיד המוביל בהשמת עובדים זרים בתחום הסיעוד בישראל בעל רישיון הפעלת לשכה פרטית מטעם רשות האוכלוסין וההגירה

חייגו עכשיו: 09-7672345
או השאירו פרטים ומיד ניצור קשר