זקוק לעובד זר?

א.ב. המרכז הישראלי לעובדים זרים – תאגידי עובדים זרים לסיעוד – חברות סיעוד עובדים זרים לסיעוד

התאגיד המוביל בהשמת עובדים זרים לסיעוד בישראל
בעל רישיון הפעלת לשכה פרטית מטעם רשות האוכלוסין וההגירה.

גם בימים אלה, אנו ממשיכים בפעילות רגילה וכאן לשירותכם.

מצאו מטפלים עוד היום בכל רחבי הארץ

יתרונות

חברות סיעוד עובדים זרים

עובדים מקצועיים ממגוון מדינות

התאגיד בעל רישיונות המאפשרים לו הזמנת עובדים ממגוון רחב של מדינות הכוללות בין היתר את הפיליפינים, אוקראינה, מולדובה,אוזבקיסטן, רומניה, סרי לנקה, הודו, נפאל ועוד. מגוון זה מאפשר לנו להתאים לכל לקוח מטפל המותאם באופן מיטבי לצרכיו בכל היבט – גיל, מין, ארץ מוצא, שפות ועוד.

עובדים זרים לסיעוד

תכנית טיפולית מתקדמת

ייחודו של תאגיד א.ב. הינו בראותו את תפקיד המטפל לא רק במימוש הצרכים הסיעודיים של המטופל אלא כגורם המסוגל לטפל, לשמר ולקדם את המטופל מבחינת תפקודו הקוגנטיבי והפיזיולוגי. מתוך ראיה זו פיתח התאגיד תוכנית ייחודית, בהובלת פסיכולוג קליני וצוות מקצועי מגוון.

תאגידי עובדים זרים לסיעוד

שרות לכל אורך הדרך

התאגיד מעניק שירות ללקוחותיו גם לאחר ההשמה ולכל אורך תקופת ההעסקה של העובד – הן במתן שירותי ייעוץ והכוונה ביחס לתנאי ההתקשרות עם העובד, זכויותיו וזכויות מעסיקו, והן בפיקוח מקצועי של עו”ס בהתאם לדרישות החוק והנוהל. בנוסף מספק התאגיד תכניות הכשרה ייחודיות בתחומים שונים, החל מקורסי שפות, הכשרות מקצועיות ועד תוכנית ייחודית של בניית מערך טיפולי הניתן ע”י המטפל ואשר נבנה בהתאמה לצרכי המטופל ומצבו הרפואי והתפקודי.

פריסה ארצית של סוכנים וסניפים

לתאגיד פריסה ארצית של סוכנים וסניפים המעניקה לו יכולת לתת מענה לצרכי הלקוחות הסיעודיים באזורים הגאוגרפיים השונים אשר הוגדרו על ידי רשויות המדינה.

מי אנחנו?

א.ב. המרכז הישראלי לעובדים זרים הינו תאגיד הפועל להשמת עובדים זרים לסיעוד בבתי מטופלים הנזקקים לטיפול סיעודי והשגחה בכל שעות היממה.

החברה קיימת מאז שנת 2008 וחרטה על דגלה מתן שירות מקצועי והגון, הן למטופלים ובני משפחותיהם והן לעובדים הזרים אשר החברה אמונה על זכויותיהם ורווחתם.

החברה מקפידה לפעול במסגרת הוראות החוק והנוהל אשר נקבעו על ידי רשות האוכלוסין, היא מקיימת הליכי בקרה ופיקוח באמצעות צוות עובדים סוציאליים מקצועיים המועסקים על ידה, פועלת לקיום הליכי בירור וגישור במקרים הנדרשים ומסייעת במתן יעוץ מקצועי כל אימת שנדרשת לכך.

לחברה מאגר נרחב של עובדים זרים העומד לרשותה, הן מתוך אלה המצויים בארץ, והן עובדים שניתן להזמין מחו”ל ממגוון מדינות ואשר דוברים מגוון שפות, מתוך מטרה להגיע להשמה בהתאמה מושלמת.

המלצות

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

?זקוק לעובד זר

אנו התאגיד המוביל בהשמת עובדים זרים בתחום הסיעוד בישראל בעל רישיון הפעלת לשכה פרטית מטעם רשות האוכלוסין וההגירה

חייגו עכשיו: 09-7672345
או השאירו פרטים ומיד ניצור קשר